Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Biztosítási ügynökként felmond...

Biztosítási ügynökként felmondás menete?

Figyelt kérdés
Max. 1,5 hónapja vagyok a Groupamanál, de lehet hogy lesz egy másik melóm, így ezt abba hagynám. Előző hónapra kaptam valamennyi fizut, de akkor még nem volt semmi kötésem, így megelőlegezték nekem a pénzt. Most volt már 3 lakás kötésem (átdolgozásom), az arra kapott pénzt gondolom beszámítják az előző fizuba, de előre láthatólag mennyit kérnek majd vissza tőlem?
2016. ápr. 12. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha alairtal valamilyen szerzodest, akkor azt erdemes lenne elovenni es elolvasni, le lesz irva benne hogy felmondas eseten mi a helyzet. Ha nem irtal ala semmit akkor engedd el, telefonalj be hogy nem mesz tobbet es sziasztok.
2016. ápr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Írtam alá szerződést, amit át is néztem tegnap, de nem tér ki részletesen, hogy is megy a felmondás! :(
2016. ápr. 12. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:

a teljes kezdő támogatást.

(és ha esetleg a lakásbiztosítások megszűnnek, akkor később azok jutalékát is)

de ha belegondolsz teljesen logikus.

2016. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Minden munkahelynél kötelező a munkaszerződés.

Minden szerződésben szerepel a munkaszerződés feltétele (akár azonnali felmondás, ha írásban nyújtod be, akár 1 hónap felmondási idő, stb.)


Olvasd át, benne kell legyen, ez 100%

2016. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!