Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » 100nm üzletre milyen biztosítá...

Torgyan Endre kérdése:

100nm üzletre milyen biztosítást kössek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kiadtam egy 100 nm üzletet és szeretném biztosítani, a tulajdonlapon egyéb kivett épületként szerepel, melyik biztosítás amit tudnátok ajánlani erre a célra, normális biztosító, ár nem annyira lényeges, de ne legyen több évi 40 eftnál. Az a lényeg,hogy ha történik valami akkor a biztosító ne kötekedjen és fizessen ! Köszönöm!

#bolt #üzlet #kiadott
2016. ápr. 24. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:

"Az a lényeg,hogy ha történik valami akkor a biztosító ne kötekedjen és fizessen !"


Akkor kicsit melósabb lesz...


Használj egy biztosítási kalkulátort, nézd meg melyik neked a legkedvezőbb ár/érték arányban.


Pl. biztosítási események, összegek.


De ne kösd meg addig, míg azt a szép vastag szerződési feltételek minden pontját el nem olvastad és értelmezted.


Hogy mire (esemény) milyen kizárások, limitált összegek, stb. vonatkozik. Mert teljes értéket ritkán fizetnek bármilyen ígéretet is kapsz.

("Nem szeretet szolgálat, hanem Zrt.")


És mindezt összegezve válaszd ki a neked leginkább megfelelőt.


Jó, ha van biztosítás, ki is lehet belőle sokat hozni baj esetén, de naív feltételezés a feltétel nélküli kifizetés. + sok mindentől fog függni a biztosítás díja is.

2016. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Évi 40 ezerért csak az ingatlant tudod biztosítani maximum, az üzletben lévő árut, pláne betörések ellen szerintem ennyiből nem lehet. Egy alkuszt keress meg, szerintem tud segíteni ebben, hogy mit érdemes, te milyen kockázatokat látsz.
2016. ápr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!