Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Angliában dolgozom 1 éve....

Angliában dolgozom 1 éve. Itthon kijelentkeztem a TB nél, de Angliában nem jelentkeztem be. Kellett volna? Mi a teendőm?

Figyelt kérdés
Úgy voltam vele hogy a munkáltató bejelent. De most valakitől hallottam hogy személyesen be kell jelentkezni. Most akkor mit csináljak?Mi lesz ha hazajövök és vissza akarok jelentkezni? Elvileg onnan ki kell, de ha be sem vagyok jelentkezve? Kb még 2 hónapig kinnt dolgoznék.

2016. júl. 4. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
1 év adósságként jelenik meg itt a tb-nél
2016. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem feketén dolgoztál eddig, akkor kéne, hogy legyen NI-számod, mert anélkül fel se vesznek sehova.

Ha nincs, akkor már nincs is sok értelme belekezdeni, mert mire eljutsz NI-interjúra, meg kiküldik postán a számod, addig eltelik több, mint egy hónap.

2016. júl. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
van NI számom
2016. júl. 4. 14:47
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ha alkalmazotti státuszban dolgozol, akkor a munkáltatód intézi ezeket a dolgokat. amennyiben self-employed vagy, azaz egyéni vállalkozó, akkor vagy te vagy a könyvelőd.
2016. júl. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!