Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Biztosítási pénz mikor jön meg?

Biztosítási pénz mikor jön meg?

Figyelt kérdés
Már több mint 1 éve , hogy egy balesetem volt amiben én "áldozatként" jöttem ki tehát nem én okoztam. A sérülés és az utána lévő tünetek véget vagyok még mindig táppénzen és már sok orvost megjártam, hogy segítsenek valahogy csökkenteni a tüneteket, mind hiába. Na de nem is ezért vagyok a biztosítási kérdésbe. A lényeg a biztosítomnál van egy olyan kifizetés , hogy mindennap egy adott pénz összeget kapok és ezt egy év után kapom meg, ami ugye le is telt (kaptam is róla papírt , hogy megkapom ,de azt nem , hogy mikor). Ezt most nem árulom el de 500.000 és 1.000.000 ft között van KB KB KB. Megszeretném tudni , hogy ez kb mikorra érkezhet-e meg ? Én saját tippem 2-3-4 hónap mivel elég nagy összeg. Köszönöm a válaszokat előre. Ja és nem kapzsiságból , de azért jó lenne pár dolgot venni mivel mindenki tudja , hogy menyi pénzt lehet a táppénzből elrakni :)

2016. aug. 9. 17:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom, van a biztosítónak ügyfélszolgálata, azt kéne felhívni.
2016. aug. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!