Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Szerintetek van esély rá,...

Szerintetek van esély rá, hogy erre az esetre fizet az Union?

Figyelt kérdés

Tegnap történt egy kis baleset, egy alulétra rám dőlt, és a felső ajkamba csapódott a széle, aminmek eredményeképpen felül a két középső fogból egy-egy darab letört - a helyzet történetesen az, hogy azok már nem eredetiek, hanem koronák. Egy három fogból álló híd van fent, és az eset miatt az egészet cserélni kell.

Én voltam az "áldozat", óriási kézügyességgel munkatársam borította rám a létrát.

Ha a nyomtatványhoz csatolunk jegyzőkönyvet + egy fogorvos véleményét is, kaphatok erre pénz?



#baleset #pénz #híd #letört darab
2016. jún. 23. 15:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem említeni: munkahelyen történt.
2016. jún. 23. 15:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Munkahelyi baleset esetén a munkáltató köteles minden károdat téríteni. Vettetek fel róla papírt? Munkaadónak bejelentetted írásban a történteket?
2016. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

@16.45

mint írtam, jegyzőkönyvi bejegyzés is készült.

Hozzájuk is nyújthatok be kárigényt?

2016. jún. 23. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jún. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni, mi van a szerződésben, de nem esélytelen. Ha van benne fogsérülésre fedezet, akkor szerintem igen. Az Uniqánál szokott lenni, azt hiszem, a gyerekbiztosításra is van. A balesetbiztosítás fizet a munkáltatói kártérítésen túl is. Ha 10 van belőle 10-szer. A fogad értéke nem nagyon felbecsülhető, mennyit ér pl.
2016. jún. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

@01.32 >

a helyzet az, hogy 2013 áprilisában volt egy nagyobb balestem (biciklivel), akkor utána szükség volt csontpótlásra, implantátum beültetésre és megy egy másik műtétre is, akkor az Uniontól 605 ezret forintot kaptam.

Ezért merem remélni, hogy most kapok egy cirka 50 ezret.

2016. jún. 24. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!