Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Brókernetről mi a véleményetek?

Brókernetről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szeretnék ezzel foglalkozni, van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban. Esetleg szívesen vennék ügyféllistát!
2010. ápr. 27. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Ha azzal kezded a pénzügyi tanácsadást, hogy ügyféllistát vásárolsz, nagyon sürgősen fejezd be, és húzzál árkot tisztítani. Ezt teljesen komolyan mondom. A pénzügyi tanácsadás ugyanolyan szakma, mint a karosszérialakatos, vagy a villanyszerelő. Ha nem értesz hozzá, csak kárt fogsz okozni, és ez hatványozottan igaz, ha felelőtlen is vagy. Márpedig ez az ügyféllista vásárlásos megmozdulásod arra enged következtetni, hogy úgy gondolod, hogy itt majd könnyen jó sok pénzt fogsz keresni. (Na az ilyen pénzügyi tanácsadók sóznak rá boldog-boldogtalanra hosszú távú befektetéssel kombinált életbiztosítást, miközben a nyílt végű alapokról azt sem tudják, hogy van olyan.)


A Brókernet különben jó, a legkomolyabb pénzügyi tanácsadót (akit nem rúgtam ki a 3. percben) ott találtam.

2010. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kirúgtam a brókernetest, aki jött, mert komolytalan volt,mégis nyomult. Nekem egy ING-s stílusa jött be, és őt sokkal felkészültebbnek tartottam, attól független, hogy vele sem indítottam el semmit, mert nem volt miből. 28L
2010. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudom milyen tanácsadói vannak, de maga a cég nem független, mivel pénzintézet van a tulajdonosi körében én úgy tudom..innentől kezdve úgyis oda viszi az ügyfeleket...
2010. ápr. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sok tapasztalatom van ha érdekel a vélemény akkor vegyél fel msn re hervath-oi@freemail.hu
2010. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szia!

BROKERNET: Európa legnagyobb, ténylegesen független pénzügyi tanácsadó cége. Nincs érdekeltsége egyik pénzintézetnél sem. Mint mindenhol, biztosan ott is vannak olyan tanácsadók, akik nem megfelelően végzik - végezték - a munkájukat, sajnos. De ez a ritkábbik eset - szerencsére. A munka saját ügyfélkörből indul, és nem vásárolt ügyféllistából!(Ezt a cég nem is nézi jó szemmel, hiszen Te leszel a BROKERNET arca, ha "hidegen" hívsz fel valakit, az nem feltétlenül kelt jó benyomást.) Ebből alakul ki a további névsor. Működik! Sok szerencsét, jó munkát!

2010. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudok jobbat a brokernetnél , ha ezen a területen akarsz dolgozni.
2010. máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
anyukám meg apukám is ott dolgozik, havi kb. 15 millát keresnek....
2010. jún. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
25%
Hát igen, mások átveréséből lehet is ennyit keresni, no meg 80-100%-os jutalékokból....
2011. máj. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Arrogáns egy cég, kevés jól felkészült tanácsadóval, de persze náluk is találhatók profik. A náluk befektetett pénzem 40%- a elúszott a Brokernet közreműködésével. Köszi.
2011. okt. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
40%??? Nekem 80% sajnos. Jó kis tanulópénz volt.
2013. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!