Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Kinek van NYESZ számlája?...

Kinek van NYESZ számlája? Sokat segítene.

Figyelt kérdés

Szakdolgozatot írok, a nyugdíj-előtakarékossági számláról, hogy milyen népszerűségnek örvend napjainkban.

Érdekelne, hogy akik ezt választották ők miért, akik pedig mást, azok miért nem ezt?

Azért itt teszem fel ezt a kérdést, mert itt mindenki névtelenül van jelen, és nem annyira tolakodó mint közvetlenül meginterjúvolni valakit :)

Plusz én is tanulhatok a ti tapasztalataitokból :)



#nyugdíj #takarékoskodás #öngondoskodás #NYESZ #nyugdíj előtakarékossági számla #nyugdíjas évek
2017. ápr. 2. 15:10
 1/2 Dudok Andrásné ***** válasza:
Hát jó témát választottál,mivel ezek a befektetések egy nagy semmik. Évekig fizetsz ha van miből és mire letelik könyöröghetsz a saját pénzed után!! Ez legyen biztositás, vagy hasonló.Ja és ha közben becsődöl oda a pénzed!!5 éve vagyok nyugdijas ,de annak örülök, hogy semmi adósságom nyugdijas koromra ,de dolgozom, mert 47 év kemény munka után az emelésekkel 63.000.ezer a nyugdijam. Szerinted ebből a fizetésből lehetett volna eltenni??? A nyugdijas anyukám segitett ki sokszor hogy a 4 gyereknek az ovit betudjam fizetni vagy enni adjak.Akinek meg jó fizetése van az meg azért nem tesz ilyen számlákba!! csak egy pl.Páromnak 15 évig raktuk az életbiztositását és a lejáratkor 300 ezer lett rá a kamat!!! Tehát legjobb a párna a lá rakni és ha baj van előtudod venni bármikor!!
2017. ápr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaz nem NYESZ szamlam van hanem Onkentes Nyugdigjpenztari tagsagom, lassan 3 eve fizetek be, es azert nem a NYESZ-t valasztottam mert nem kivanok ezzel foglalkozni (atcsoportositani a befekteteseket) ezaltal egy biztonsagosabb (allampapir tulsulyos) megoldas ez. Viszont kesobbiekben nem zarkozok el egy hasonlo megoldastol sem.
2017. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!