Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Van suzuki swift 97 1.3 eszi...

Van suzuki swift 97 1.3 eszi az olajat 1500 km ként utána kell tölteni mi lehet a baja? De nem füstöl.

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 14:23
 1/6 anonim válasza:

És nem is csöpög belőle sehol?

Lehet hogy füstöl, de csak nagyobb gázadásnál, kis fordulaton, és nem feltűnő?

2010. máj. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
az a baja hogy szuzuki
2010. máj. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ennyi info igazából még kevés.Kérdés mennyi olajat kell önteni, milyen olajat használsz (ha túl vékony az olaj a kopottabb motor hamarabb megeszi), folyik e belőle. Minden motornak van valamennyi olajfogyasztása, ha nagyon fogy belőle lehet akár szelepszár szimering elöregedése illetve gyűrű kopástól is.
2010. máj. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A 2.-nak. A Suzuki tapasztalat alapján egy nagyon megbizható jármű, Az árkategória egyik legstrapabírobb modellje a Swift (a régiből, és az újból is). Gond vele szinte sosincs, de ezt igazából a tulajdonos válogatja, mert tőle is függ, mi lesz a kocsival. Csak valami oknál fogva itt magyarországon legtöbbször már undorodunk tőlük, pedig más országokban meglepően jó a Suzukikról alkotott vélemény. Egy kettős Suzukitulajdonos...


Sajnos a kérdésben nem tudok segíteni, csak zavart, hogy ilyen rossz a vélemény a Suzukikról, pedig egy igazán remek márka (igaz, sajna télleg vannak rosszul sikerült szériák is)

2010. máj. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A suzuki swift(régebbi típusok) meglepően jó autók, főleg motorikusan. De még rozsdás suzukit se nagyon láttam.A baja az, hogy nálunk semminek nincs értéke,ami nem drága. És mivel ez egy megfizethető árú-magyar utakra és körülményekre teljesen alkamas- jármű,sok embernek van is. És ugye ami a plebsznek jó, az a finnyásabbjának már elvből is snassz.(sajna a töréstesztje koőporsó-szintű)

De az olaj-problémát,ha nem füstöl-nem is biztos,hogy motorprobléma okozza,az ugyanis a swifteknek nem szokott lenni. Inkább ereszti az olajat,de inkább vidd szervízbe,ők majd biztos meg tudják állapítani!

2010. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1500 km kel utána tölteni legalább több mint fél litert.meg olyan hibát ész leltem, hogy a gyertyákat 3 honapja cseréltem és már megint ugy nézni ,hogy alig van közte hézag 10w40 használok.éget a gyertya. igy meddig tudom használni ?? erő van benne megy is.köszi a segitséget.
2010. máj. 30. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!