Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Hogy lehet hogy kapok árvaellá...

Hogy lehet hogy kapok árvaellátást? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Február óta nem járok iskolába. Apám szokta átvenni az árvaellátásos pénzt. Azt mondta hogy én már nem kapok. De most én vettem át és KAPTAM! Apám olyan hogy szereti magának eltenni más pénzét... Lehet hogy hazudott? Hol tudok ennek utána járni? Mert apámat hiába kérdezem azzal nem megyek sokra... :S

Egyetemre jártam és februárban kellett volna igazolást küldenem, hogy járok a második szemeszterre, de nem lett küldve semmi akkor hogy hogy kapom?


2010. máj. 15. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A folyósítónál érdeklődj (aki az árvaellátást szokta küldeni)
2010. máj. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
véletlen ha rájönnek vissza kell fizetned :S ugyh ne költsd el..
2010. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kva jó... apám tuti elköltötte már... közbe meg az én nevemre jön, tehát én leszek felelősségre vonva!!!!! :SSSSSSSSSss kva élet
2010. máj. 16. 10:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt bizonyítani tudod, hogy nem te vetted át. Aki átveszi a pénzt, annak alá kell írnia.

Szerintem minél hamarabb menj be a folyósító szervhez, és nézz utánna, hogy mi van.

Nem akarom tetézni a gondjaidat, de ha abbahagytad a sulit és nem dolgozol, akkor a TBdet rendezned kell. A diákigazolványod lejárta utáni 45 napig vagy passziv jogon biztosított. (azaz május 15-ig)

2010. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!