Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Milyen hosszútávú életbiztosít...

Milyen hosszútávú életbiztosításotok van?

Figyelt kérdés

Melyik biztosítónál van?

Mi a termék neve?

Hogyan választottátok?

Mennyire vagy vele megelégedve?



2017. júl. 19. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Grawe


GDW1B — A GRAWE ÉLETBIZTOSÍTÓ ZRT. elérésre, halálesetre és rettegett betegségekre szóló életbiztosítása


Kiegészítő biztosítások: UTZ — Baleseti halálra szóló kiegészítő balesetbiztosítás, KBH — Közlekedési baleseti halálra szóló kiegészítő balesetbiztosítás


Ezt ajánlotta a nagynéném, aki biztosítási alkusz.


Teljesen meg vagyok vele elégedve.

2017. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A nagynénéd alkusz? Úgy könnyű :)


Ez olyan biztosítás, ahol a fel nem használt összeget visszakapod egy lejárati idő után megtakarításként, vagy olyan, ahol nem?

2017. júl. 20. 12:06
 3/8 A kérdező kommentje:
És mit jelent az, hogy elérésre biztosítás?
2017. júl. 20. 12:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elérés pont azt jelenti, hogy a tartam lejártával megkapod a többlethozammal megnövelt biztosítási összeget, ha életben vagy a tartam végén.
2017. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dudok Andrásné ***** válasza:
100%
Volt a családba 3 életbiztositás, de soha többet nem kötnék!Egyiket közben módositották csak azt nem mondták, hogy a futamidő megszakad és elölröl kezdődik.Mikor kértük,mert a gyereknek lakást akartunk venni jol megbuntettek, mert levontak 300 ezret. A páromnak 15 éves futamidejűre 300 kamatot adtak.Minden biztositó ilyen! Persze épek és egészségesek vagyunk ez a fő.rAKD A PÁRNA ALÁ VAGY A KÁRTYÁDRA ÉS AKKOR HASZNÁLOD AMIKOR NEKED SZÜKSÉGED VAN RÁ!Most viszont a családba 2 lakástakarékunk van. 4 évre havi 20 ezer és plussz ad at 1 milliora 300 ezret. Ez éri most meg.Ezt persze csak lakásvásárlásra ,törlesztésre stb használhatod!!
2017. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dudok Andrásné ***** válasza:
78%
Első hozzászólo!! Hogy vagy megelégedve ??????? Sokat beteg voltál, estleg baleset ért?? Halálod után hogy kapott a család utánad??? Tul naiv vagy szerintem. Soha ilyen nevű biztositást nem is hallottam még.Biztos van és utánad sok pénzt kapott a nagynéni!!
2017. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, azt el is felejtettem, hogy van még egy kiegészítő biztosításom:


UI Baleseti rokkantságra szóló kiegészítő balesetbiztosítás


Most kaptam meg az éves értesítőt.


Mivel vagyok megelégedve?


A rettegett betegségekre szóló biztosítással. Akkora összegre vagyok biztosítva, hogy más biztosítónál (tudom, mert dolgoztam másik biztosítónál és összehasonlító oldalakat is néztem) ugyanezt ugyanennyiért úgy kapnám meg, hogy elérés esetén nem kapnék semmit.


Másrészt 2010 óta minden évben legalább 7% volt az elért nyereség, most is 6,5%-ról értesítettek, ami a mai kamatkörnyezetben elég jó.


Félreértés ne essék, én nem dolgozom semmilyen biztosítással foglalkozó cégnél, és ezt a biztosítást sem ajánlanám mindenkinek, de én személyesen meg vagyok vele elégedve.

2017. júl. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még nincs, de én kizárólag kockázatit kötök majd, többinek semmi értelme. Annál nem kapsz vissza pénzt, de egy biztosításnak nem is ez a lényege.
2017. júl. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!