Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Életbiztosítást kötnénk...

Életbiztosítást kötnénk kölcsönösen egymásra a feleségemmel úgy 10-10ezer Ft körül. Melyik biztosító ajánlata ma a legtöbbet nyújtó?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keressél fel többet is, és akkor te magad dönthetsz. pl. ING, AXA, Allianz
2010. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok szempontot lehet figyelembe venni, és azok alapján egyénre szabottan dönteni biztositó társsaság mellett.

Számit a futamidő, számit hogy sima vagy megtakaritással egybekötött életbiztositást szeretnél, számít megkora hozamot hozzon az évek alatt, számit hogy hozzá is akarsz férni a pénzhez, meg nem is...

Több biztositó társaságnak van jó ajánlata, de mint irtam ez abszolut attól függ mit hogy szeretnél.

Ha gondolod, küldj emailt, tudok az eligazodásban segiteni a biztositó társaság kínálata között.

2010. máj. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az életbiztositás kötésnél nagyon figyelj. Aszerződéskötésnél csak az a lényeg, hogy minnél hamarabb aláirj és a mézesmadzagot elhuzzák az orrod előtt. Egy bizonyos kor után már orvosi ellenőrzést is kér a biztositó, mivel kockázatot nem vállalé. A biztositás összge uy inflációkövető, hogy minden évben megemelik. Vigyázz, hogy ha idő előtt ekarszu a b efizetett pénzewdhez hozzáférni iull. meggondolod magad idő előtt minden befizetésedtől elesel.Adójóváirás már nem jár, de ha járna is és felmondod a biztositást büntgetőkamattal kell visszafizetni. Én 8 év után jelen pillanatban csak fenntartom tehát nem fizetek. Kiváncsi leszek mennyit kapok ki. Kezdtem én is 1o ezerrel és m,ár 12 nél tartottam, amikor fenntartásosra változtattam, mert a fizetésem 15 százalékát nem akartam rákölteni. Idáig semmi előnyöm newm származott belőle. kifizettem közel l milliót nem tuzdom mit kapok vissza.
2010. jún. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Telek Zoltánné ***** válasza:

Nagyon szép gondolat. A Biztosítók szolgáltatásainál a költségeikből adódik a különbség. Amikor a biztosításokat összehasonlítom egyértelműen a kiegészítők áraiban van a legdurvább különbség. Amit mi kötöttünk az évente csak

16 000 Ft és már 1 %-tól vállal 4.000.000 Ft-os balestei rokkantságot.

2010. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tűri Ildikó válasza:
Keress meg email-ben segítek az igényeiteknek legmegfelelőbb életbiztosítást megtalálni.
2010. aug. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!