Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Hol köthetnék balesetbiztosítá...

Hol köthetnék balesetbiztosítást? Ajánlana valaki valami jót?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen tipusra gondolsz? Utazol es azert.

Vagy olyan eletbiztit szeretnel ami csak kockazati?

2010. jún. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan életbiztosításra gondoltam, hogy pl. kéztörésnél fizet meg ilyenek. Találtam már párat, de csak 2 írja ki mennyit kellene fizetni. Neked esetleg van valahol?
2010. jún. 6. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:

A legjobb:


www.biztositas.hu

2010. jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hat en csak akkor kotok, ha utazok valahova.

Ba most konkretan kulfoldon elek.

Amugy vannak jo kokcazati eletbiztositasok.

De amugy en meg ugy vagyok vele, hogy ha mar fizetek, akkor ne csak kockazati legyen, akkor legyenmar valami hasznom is meg, ha dragabb is.

Kesobb jol jon az a penz. Es befektetessel lehet kombinalni.

En mondjuk ez utobbit valasztanam, es valasztom is majd, ha hazakoltozom Magyarorszagra.

hogy konkretan melyiket meg nem tudom, nem latok bele a piacba jelenleg,de majd felhivom egy baratomat aki penzugyi tanacsado, es o vagja mit erdemes.

2010. jún. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

Nagyon sok van,ha gondolod irj privit és beszélhetünk rolla melyik a neked meg felelö.

2010. jún. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Telek Zoltánné ***** válasza:
Egy független biztosításokat bemérő tanácsadó cégnél dolgozom. Ha gondolja konkrétan megkeresem az Önnek megköthető legbiztonságosabb, legolcsóbb, de ennek ellenére a legmagasabb szolgáltatást nyújtó biztosítót, amelyet független pénzügyi elemzők adatai támasztanak alá.
2010. aug. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!