Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Szeretnék élet- és balesetbizt...

Condor68 kérdése:

Szeretnék élet- és balesetbiztosítást kötni, amit pár év (10-15) múlva, mint befektetést vissza is fizetne a biztosító. Melyiket javasoljátok, ha kb 10 ezer forintot szánnék rá havonta?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem Allianznál van ilyen Bónusz Életprogramom. Havi 10ezret fizetek, 10 éven át. Hogy jól jövök e ki belőle majd meglátom. :D

Itt Te dontöd el hogy mibe fektetsz, látva az árfolyamokat, nekem jól jövedelmez eddig.

2010. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 pepe0617 válasza:

Attól függ, hogy mik a céljaid.Javaslom, nézz körül a Generali, az Axa, Union háza táján.Az első kettö egyes termékeit egy esetleges hitelfelvételnél is beszámíthatjákés elég rugalmasak.

Tárgyalj független pénzügyi tanácsadóval (ha tényleg független, több biztosítótól is tud neked ajánlatot vinni)

Sok sikert!

2010. nov. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem az eddigi válaszokban megnevezett társaságoknál van biztosításom, ami az általad felsorolt dolgokat tartalmazza, mindamellett a leírt garantált visszafizetési összeg magasabb, mint a futamidő alatt befizetendő összegek. Persze még sokkal több biztosítási szolgáltatást is tartalmaz, mint pl. 9 rettegett betegségre való védelem, ahol a kifizetés ilyen esetben több millió forint! Vagy euró, mert hogy euróban is lehet indítani, nekem olyanom is van. Ha érdekel szívesen mondok részleteket.
2010. nov. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aegon mix-et javasolnék, nagyon jó kombinált befektetési életbizti. Ha érdekel még írj privit.
2010. dec. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez az Aegon-mix érdekelne, de nem tudok Neked privit írni. Hová kellene? Vagy írj nekem és válaszolok rá. Köszi.
2010. dec. 12. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!