Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ma bemegyek a Nav-hoz, mert...

Ma bemegyek a Nav-hoz, mert magam után kell fizetnem a tb-t. Ott is ki tudom tölteni a nyomtatványt? Adnak ott papírt?

Figyelt kérdés

Itthon nem sikerül letöltenem a nyomtatványt... :(

Tegnap tudtam meg, hogy az állásjeresési járadék lejárta után magam után kell fizetnem a tb-t, amit 15 napon belül be kell jelentenem. Ma már a 16. nap, remélem ezt még elnézik nekem


2018. júl. 9. 05:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, adnak.
2018. júl. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írta, adnak.

Viszont az álláskeresési járadék folyósítása után még passzív jogon jogosult vagy az eü. ellátásokra, nem kell fizetned a TBt 45 napig (ha legalább 45 napig katad az álláskeresőit) Ha kevesebb napig kaptad, akkor annyi napig nem kell fizetned, ahány napig kaptad az álláskeresőit. A 15 nap a passzív jogosultság lejárta utántól számítódik.

2018. júl. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) 90 napig kaptam a járadékot, sajnos csak egyszerűsített foglalkoztatássalakarnak foglalkoztatni majdnem mindenhol
2018. júl. 9. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!