Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mennyi ido alatt fizet a...

Mennyi ido alatt fizet a biztosito viharkar eseten es mennyit?

Figyelt kérdés
A problemam az lenne hogy multhet penteken villamcsapas kovetkezteben az aznap tulajdonomba kerult es 10 percig hasznalt i5os 8gb ramos gepem totalkaros lett mivel a tarsashaznak amiben elek van a generalitol biztositasa igy a biztositotol kijott egy emberke es azt mondta hogy ez egy regi gep edesanyam aki itthon tartozkodott kozolte vele hogy hat o ezt nem mondana... szoval a kerdesem az lenne hogy mennyi idon belul fog lepni a biztosito? De a fobb kerdesem az lenne hogy kapok e annyit hogy tudok-e venni egy ilyesmi konfigu szamitogepet mert addig nezelodni se merek nagyon mert eleg sok rosszat olvastam illetve hallottam es felek tole hogy kiszurjak a szemem 10-20 ezer forintal pedig ez a gep szerintem egy olyan also hangon 50 ezer forint lenne... erre a felelmemre a uriember is raerositett azzal a kijelentesevel amit edesanyamnak mondott miszerint "annyit nemfog kapni hogy uj gepet vegyen"

#Intel Core i5 ##biztosito ##villam ##kar ##villamcsapas ##szamitogep
2018. júl. 14. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem térül viharkár miatt (az pl az mikor leszedi a tetőt a nagy szél). Amire fizetnek az a "villámcsapás indukciós hatása miatti kár". Az benne van a biztosításban egyáltalán? Ha térítenek, akkor megállapítják a károsult alkatrészek árait. Lehet utána panasszal élni ha nem megfelelő.
2018. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!