Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Kezdő pénzügyi tanácsadóként...

Kezdő pénzügyi tanácsadóként Debrecen területén?

Figyelt kérdés
Hol lehetne olyan emberkkel találkozni, akiknek szüksége lenne életbiztosításra vagy nyugdíjbiztosításra? A legjobb módszer persze a nagy ismeretségi kör és a szociális weboldalak mint a Facebook, Instagram stb. Sok embertől érdeklődtem már de a legtöbbjüknek nem nagyon van ilyen ismerőse. Hogyan érdemes ezt elkezdeni? Milyen jó tanácsokkal tudnának ellátni a már profi tanácsadók? Előre is köszönöm nekik a választ! Nagy segítség lenne 😊
2018. aug. 5. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresel egy alkuszceget vagy nagy biztositot es belepsz. Onnan lesz segitseg, oktatas, cimanyag. Csak ugy nullarol nem fogsz megelni, muszaj cimanyagbol telefonalni.
2018. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezt csinálom jelenleg :D csak annyi embrtől kérdezősködtem már, hogy gondoltam innen is tanácsot kérhetnék tapasztalt emberektől :)
2018. aug. 5. 12:50
 3/3 anonim ***** válasza:
ja... másik megoldás hogy ha nem adnak címanyagot (régebbi ügyfelek akiknek akár csak GFBjük van) akkor lehet címanyagot is venni legálisan, telefonos cégtől. Pl lakás egész olcsó, én 1300 vettem darabját. Nyugdíj jóval drágább, előbbiből lehet átkötni akár.
2018. aug. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!