Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mi a teendő? (lent)

Mi a teendő? (lent)

Figyelt kérdés
November 30.án volt egy autóbalesetem( utas voltam) én ezt le jelentettem az élet-és balesetbiztosítómnak, korházi zárójelentést és rendôrségtôl kert hatósági bizonyítványt is nyújtottam a biztosítónak, ami kinyögte hogy nem fognak fizetni ameddig nincs bírósági végzésem. Tudomasom szerint egy biztosítónak semmi köze az ítelethez ebben az esetben, így az ügyfélszolgálaton azt ajánlották, hogy írjak kérelmet, ugyanis én utas voltam, de esdig sikertelen az ügy
2019. jan. 9. 17:20
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném, hogy bele kötöttek a hatósági bizonyítványomba, leírták hogy mik legyenek benne, én elküldtem jekik ugyan azt, hogy eg megfelelő minden kérdésre válaszol, illetve a rendőrséget is felhívták,hogy mikor kezdődik az ügyem, mert nem hitték el, hogy addig áll ameddig keresőképes nem leszek
2019. jan. 9. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!