Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a "KÖBE" biztosítóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Közép-Európai Kölcsönös Biztosító Egyesület.

Nekem jelenleg ők adták a legkedvezőbb ajánlatot, de eddig semmit nem hallottam róluk.



2019. márc. 17. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Igazából kötelezőnél pont mindegy, hogy melyik biztosítót választod.
2019. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

"Igazából kötelezőnél pont mindegy, hogy melyik biztosítót választod."


ja, lásd Astra vagy MÁV... azért legalább számítson hogy stabil legyen.

2019. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én előtte Astránál voltam, most ez.

Nem volt bajom az Astrával se, mikor megszűntek, bementem a Lurdyba az ügyfélszolgálatukra és évfordulóval felmondtam a szerződést, mert pont úgy jött ki. Persze ez szerencse, de amúgy se hinném, hogy sok bajom lett volna belőle.


Természetesen nem sokat várok tőlük esetleges balesetkor, bár ez leginkább a másik fél baja lenne :>


De nem szokott balesetem lenni, nem megyek mint az állat és viszonylag ritkán is használom a kocsit. Kötelezőnek lennie kell, és az erre jó. Hogy fizet-e ha kell.. fingom nincs, neten azt írják, hogy nem, de kit érdekel.

2019. márc. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én náluk vagyok most. Ne menj oda. Csalnak. Átvernek. Most év közbe emelték a díjat nekem minden ok nélkül amikor a szerződésbe nem ez volt. Tettem is fel ide kérdést gyakorira emiatt. Inkabb alliant vagy uniqaz valaszd.
2019. márc. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is a legkedvezőbb ajalnatot adták. Oda mentem. Szerződésbe le volt írva mennyi. Elso negyed evet befizettem. Rá 2 hétre jött a papír h megemeltek az éves díjat duplára mint ami szerződésbe volt. Szóval az az összeg amit látsz az nem valós....
2019. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. márc. 19. 07:53
 7/7 anonim válasza:

Bocs az off-ért...

Én tavaly kötöttem náluk, most fog lejárni június 5-én.

Nem mondtam vissza, kifizettem tavaly egész évre. Számíthatok rá, hogy jóval drágább lesz idén?

2019. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!