Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » MIC mentort keresek. Szolnok...

MIC mentort keresek. Szolnok környékén van valaki?

Figyelt kérdés

Szolnokon vagy Cegléden (környékükön) keresek mentort. Tetszik a cég. Régebben mutatták be nekem a lehetőséget és sajnos ez az illető már nincs a cégnél.


Olyan valakit keresek akinek van tapasztalata és van türelme is ;-) Most az elején nehezen tudom az időmet szervezni, mert más munkámat is el kell látni.



2019. jún. 21. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
És ez miért más mint a másik hárombetűs? Ezek a jól hangzó cégek arra jók hogy "pénzügyi tanácsadót" neveljenek, legalábbis azt hiszik magukról. Cserébe kevés a pénz, mert azt a vezetők kapják az ügynök után, címanyagot nem kapnak így hajtani kell az ismerősöket, továbbá még nem is ismerik a céget (ha függő ügynök valaki legalább a céget ismerik.)
2019. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom melyik a másik három betűs, és hogy az milyen.

Nekem ez tetszik. Jó terméket kínálnak, és jó a karrier rendszer.

2019. jún. 24. 10:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem írhatom le, német neve van teljesben. Én biztosítós vagyok, azért írtam, van összehasonlítási alapod? Honnan tudod hogy jó a karrier? Hogy mi a támogatás (címanyag)? A termék meg ugye nem saját, hanem közvetített. Sőt nem is sok partnere van, az Allianz (ami a legnagyobb biztosító) pedig csak a pénztári részleg, amit úgyse fogsz eladni mert szotyi a jutalék. Union és Grawe se tartozik a jó életbiztosítások közé, marad az Aegon. Ergo jobban járnál (pénzügyileg és karrierben is, valamint így rendes cég van mögötted) ha mennél függőnek. Ugyanazt kell csinálni. Eladni, van támogatás, mentorálás, tréning, címanyag. A másiknál is sok fiatalt szívnak be üres ígéretekkel meg hülyeségekkel, miközben nem látják hogy nem járnak jól.
2019. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, van, én :)
2019. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!