Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van valami munkalehetőség...

Lina93 kérdése:

Van valami munkalehetőség Jász-Nagykun-Szolnok megyében, Szolnok környékén, esetleg Szolnokon?

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok. Érettségim és gyógypedagógiai asszisztens szakmám van, jelenleg informatikai tanfolyamra járok heti 2 alkalommal, november 12-ig, utána ECDL vizsga.

Szeretnék sürgősen állást találni,nem fontos, hogy a szakmámban, sőt, nem is szeretném, de minden lehetőség érdekel.

Próbálkoztam néhány helyen, önéletrajzom itt-ott leadtam, interneten keresgéltem, de szinte mindenhova diploma, jogosítvány, munkatapasztalat volt szükséges, ami nekem még nincs, így nem jártam sikerrel.

Arra lennék kíváncsi, hogy tudnátok-e valami munkát ajánlani, esetleg, ha valaki hasonló cipőben jár, csak szerencsésebb volt nálam, tudna-e segíteni?

Jász-Nagykun-Szolnok megyén belül, lehetőleg Szolnok közelében szeretnék elhelyezkedni.

Előre is nagyon köszönöm!



2013. szept. 23. 15:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!