Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » TB tartozás lehet, ha nem...

TB tartozás lehet, ha nem tudok róla?

Figyelt kérdés

Egy volt kollègámnál kiderült, hogy tb gondja volt, nem fizette utána a munkáltató egy jó ideig.

Èn is annál a cègnèl voltam 1 èvig 2014-2015 között. Kicsit aggódom.


Az oep oldala szerint jelenleg a taj számom èrvènyes. Dokinál is voltam többször az èvek alatt ès kisebb műtètem is volt 18ban. Sehol nem szóltak róla, hogy lenne vele gond. Navtól se kaptam az èvek alatt semmit.


Ügyfèlkapum nincs, hètfőn bemegyek rákèrdezni az ügyben, de addig is várom válaszotok, hogy lehet-e ilyen.



2019. júl. 6. 08:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Barátnőm ügyfèlkapuján tudtam megnèzni a taj számom èrvènyessègèty de azon kivűl, hogy van ilyen szám èa èrvènyes, nem ír semmit.
2019. júl. 6. 08:34
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az érvényesség nem jelent rendezett jogviszonyt.
2019. júl. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Kérdezd le az ügyfélkapun az adófolyószámla egyenleget.
2019. júl. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom. De ennek sajnos nem tudok utánanèzni ügyfèlkapu nèlkül. Hètfőig nem tudok utánanèzni az ügynek.


Csak arra gondolok ha lett volna vmi akkor azóta kiderült volna. Mondjuk felszólítás, behajtás stb.

Hisz azóta is folyamat dolgozok, van bejelentett munkaviszonyom ès fizetèsem amiből letudna vonni a nav is...

2019. júl. 6. 09:12
 5/9 A kérdező kommentje:
De ha rendezetlen lenne a jogviszonyom akkor a dokinál, kórházakba ezt is látnák nem? Hisz a zöld lámpa jelenti azt, hogy èrvènyes ès rendezett. Piros pedig èrvènyes ès rendezetlen, nem?
2019. júl. 6. 09:34
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Jó, akkor nyugodjál le :D Hétfőig már tökmindegy, majd akkor megnézed, mi meg szerinted honnan tudnánk? Sehonnan. Lehet a volt kollégádnál csak valami admin hiba volt, főleg ha másnál ez nem derült ki. Jó idő van, verj be egy sört és napozz, úgysem fogsz erre biztos választ kapni itt.
2019. júl. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Az érvényesség a rendezettségtől független.
2019. júl. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Rosszul èrtelmeztem ezt a lámpás dolgot.

Igazatok van, nem jelzi a rendezetlen jogviszonyt.

Ez van...

2019. júl. 6. 11:24
 9/9 A kérdező kommentje:
Voltam bent a navnál, faxa minden.
2019. júl. 8. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!