Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kis Segítségre szorulnek átt...

Kis Segítségre szorulnek átt kene fogalmazni a következő szövegeket?

Figyelt kérdés

Kedves nő/lány ismerőseim ezúton szeretnek tőletek bocsánatot kérni amit ki posztoltam úgy érzem hogy egykicsit erősen fogalmaztam meg..ezzel nem női nemet akartam megsérteni...ezzel a poszttal egyrészt igazat adok..női ismeroseimnek..ha valaki jól nezki és ad kicsit magára igen is vannak normális lanyok de vannak olyanok akik öntelt és beképzelt viselkedéssel rendelkeznek


Ja es hidd el sok normalis lanyt lattam mar olyat aki szolizik neha meg mukorme van neha meg ad magara


Akikre ramondjak hogy igy ka meg ugy mert ad magara..

Te konkretan majdnem hogy azt irtd hogy az nem normalis lany aki ad magara!

De meg tobb olyat lattam aki beadja a jo kislanyt kozbe meg ilyen tág


attol hogy valaki jol nez ki attol meg lehet normalis es aki szarul nez ki lehet egy ontelt fasz... sok ilyet ismerek sajnos

Akik tok gusztustalanul neznek ki dagadtok ocsmanyok es megszoljak azolat akik jobban neznek ki hogy k stb pedig sokkal normalisabbak mint ok



2019. júl. 23. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elég csak annyi, h barom voltál, és elnézést kérsz. Ahogy elnézem, minden továbbival csak rontanál a helyzeten.
2019. júl. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szöveg nem magyarul van, sok helyen értelme sincs. Ha valaki megszerkesztené, ki kellene találnia, mit akartál mondani.


Hallgass az elsőre. Írd, hogy "Barom voltam, elnézést."

2019. júl. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Akik tok gusztustalanul neznek ki dagadtok ocsmanyok es megszoljak azolat akik jobban neznek ki hogy k stb pedig sokkal normalisabbak mint ok"


Azért az utolsó mondatodnál "kibújt a szög a zsákból" és megint csak sikerült jó pár nőt megsértened. Csak hogy tudd. a férfiak között is vannak testesebbek, sörhasúak és attól, hogy Te most nem úgy nézel ki esetleg, eljöhet az az idő simán, amikor Te is olyan leszel.


Legegyszerűbb lenne, ha nem ítélkeznél mások felett és akkor nem sértenél meg embereket és nem kellene utána bocsánatot kérni. Fogadj el mindenkit olyannak amilyen, ha nem tetszik, haladj tovább, de ne ítélkezz, ne sértegess.

2019. júl. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!