Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha az ember megszakad akkor...

Ha az ember megszakad akkor is majdnem ugyanaz van, mint ahogy született?

Figyelt kérdés
2019. júl. 25. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Mélyszegénységből jöttem, ma saját jól menő vállalkozásom van. 30 év távlatából, nem, nem ugyanaz van. Csak tenni kellett érte. Sokat.
2019. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy vidéki romos ház fűtetlen kisszobájából jöttem, ahol hárman, majd négyen laktunk 8nmen, a lakásban nem volt melegvíz sem, csak az óvodában, iskolában láttam más ételt, mint a vajaskenyér. Ma meg van egy szép házam Pesten, egy középkategóriás autóm, meg egy szuper munkám. Rengeteg tanulás és munka van mögötte, de nem. Nem ugyanaz, mint amikor megszülettem.
2019. júl. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak ha kifogásokat keres. Én kisvárosban nőttem fel kis panelban, úgy hogy hónap végén nagyon kellett figyelni. De rengeteg tanulás után (BA,MA,nyelvvizsgák) most olyan életem van, amire vágytam. Szép lakás, külföldi nyaralás, tartalék pénz. Közben szerencsére a szüleim is sokat tanultak,fejlődtek, dolgoztak így most mindannyiunk kényelmesebben él végre.

28/N

2019. júl. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kis faluból jöttem, nálunk a vasárnapi 1 üveg kóla számított a legnagyobb boldogságnak.

Most pedig nagyon jól fizető állásom van külföldön, egy gyönyörű autóm, a világ másik felére járok nyaralni. Egyedülálló szülő egyik gyermekeként értem ezt sok tanulás, kitartás, szorgalom árán.

Tehát nem marad ugyanaz, lehet változtatni, csak piszkosul sokat kell érte tenni. N30

2019. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!