Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem lehet abból bajom, ha...

Travis83 kérdése:

Nem lehet abból bajom, ha mindennap nyerek a kaszinóban?

Figyelt kérdés
Eleinte csak tesztelgettem magam, de immár harmadik hete több pénzt nyerek napi szinten a kaszinóban, mint amennyit a munkában keresnék. Rájöttem egy biztos stratégiára. Viszont nem viszem túlzásba, mivel nem vagyok szerencsejáték függő. Tehát nem kell jackpot jellegű összegekre gondolni. Ha így folytatom, nem lesz ebből problémám? Úgy értem ilyen "kisebb" összegek miatt nem fognak rám szállni a helyiség tulajai?

2019. júl. 30. 17:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet belőle bajod, mert nem fogsz nyerni minden nap.

Sokan próbáltak már, de még senki nem tudta úgy csinálni, hogy ne a bank nyerjen.

2019. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
91%
Nem lehet, mivel nem fogsz mindennap nyerni, mivel nincs nyerő stratégia.
2019. júl. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Velem is ez volt, aztan a kövi emlekem hogy huznak ki a, Dunábol
2019. júl. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem nyerek-e majd mindennap. Tegyük fel, hogy igen. Tehát ha ez megtörténik, nem lesz ebből probléma? És ne feledjük, hogy nem horribilis összegekről van szó.
2019. júl. 30. 18:11
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Bajod nem lehet belőle, de simán megteheti a kaszinó hogy indoklás nélkül kitilt.


A stratégiád viszont biztosan nem működik hosszútávon, a kaszinósjátékok úgy vannak megalkotva hogy ne lehessen rajtuk hosszútávon nyerni, hiszen akkor tönkremenne a kaszinó.

2019. júl. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, akkor tönkremennének a kaszinók. Viszont én nem vagyok beteges szerencsejátékos. Tudom mikor kell felállni. Hosszas játékkal talán nem működne a stratégiám. Ha már harmadik hete sikerül, csak van benne valami. :)
2019. júl. 30. 18:23
 7/14 anonim ***** válasza:
30%

"Viszont én nem vagyok beteges szerencsejátékos. Tudom mikor kell felállni. "


Hidd el, a kaszinó meg tudja oldani, hogy ne tudd, mikor kell felállnod. Nem vagy te olyan különleges, mint gondolod.

2019. júl. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Pedig bizony tudom miről beszélek. Több, mint 10 éves tapasztalatom van a dologban, és anno én is csak úgy játszottam, mint a többség. Ment is a pénzem a levesbe. Nem érzem magam különlegesnek, csak tapasztaltnak.
2019. júl. 31. 13:44
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen mester milliardos leszel
2019. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát aki azt hiszi, hogy szerencsejátékból, főleg kaszinóból lesz milliárdos, vagy akár gazdag, az, finoman szólva, naív.
2019. júl. 31. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!