Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Könyvkereskedésnek, eladásnak...

Könyvkereskedésnek, eladásnak már befellegzett?

Figyelt kérdés

Tudnék venni 300Ft/db áron könyveket.Közismert,nem közismert,magyar külföldi irodalom,gyerekkönyvek,stb.,régebbiek.

Viszont manapság alig olvasnak az emberek,vagyis nem látom a környezetemben.

Gondoltam a vaterára,de hülyeség,sztem tele van könyvekkel.Facebook zárt csoport van a városomban,adok-veszek.Pl. megveszem a Háború és békét,2 kötetes,600 Ft-ért.Megvenné ezt valaki egyáltalán,meg a kérdés hogy mennyiért ? Te mennyiért adnád tovább ? Ha épek a lapok,de azért látszik hogy nem mai kiadvány.

Vagy hagyjam ezt,hülyeség úgy ahogy van ?


2019. aug. 1. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kornyezeteddel van baj, mert az enyém ugyanúgy olvas, kint 10 éve. felesleges hiszti
2019. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A kérdés nem hiszti,hanem normális véleményt várok ezzel kapcsolatban,köszönöm.

Amúgy ha ilyen facebookos oldalon el tudnám adni a pl. 600 ft-os 2 kötetes könyvet 1500Ft-ért,nekem az is pozitív lenne,sok kicsi sokra megy alapon,900Ft is pénz.

2019. aug. 1. 17:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagyon sok könyvet olvasunk. De ahigy te is, mi is olcsón próbáljuk őket beszerezni. Kb 1 perc utánanézés után pl ponz ez a könyv 2 kötete együtt 1000 forintért is megvehető. Szóval szerintem ez nem nagy biznisz. És mellette ki tudja kb mikor adod el lehet belefeccölsz 10.000 forintot, visszajön, de 200 forintonként. Az meg nem tűnik soknak. Mi egy csomó könyvet könyvtárból szerezzük be. A legújabbakat is ki lehet venni. A gyerekkönyvekkel is ez a helyzet. Szóval én használt könyvekért egyedi esetben adnek csak 800-1000 forintot.
2019. aug. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!