Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mobrog kérdőíves munka fél...

Gyula1971 kérdése:

Mobrog kérdőíves munka fél éve nem ad felmérést, miért?

Figyelt kérdés

Küldi az e-mail-ket,önre felmérés vár,de hiába kattintok rá,nem jött semmi.

Egyszer vettem fel 1500 ft-ot,bent van 860 ft-om még,nem tudok hozzá tenni így.

Amúgy ha meghívót küldök ismerősnek,az én számítógépemről-IP-címről regisztrálhat ő is?


2019. aug. 2. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában én is ritkábban kapok (tavaly nyáron is így volt, biztos kevesebb ilyenkor a megbízás). Ráadást ha kapok is, sokból rögtön kirostál.

Volt, hogy másfél hónap alatt összejött az 1500, de most utoljára ápr-ban tudtam kikérni.

A fiókodba a hívja meg barátait gombra kell rányomni és az e-mail címüket megadni.

2019. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nincs min csodálkozni. akkor kapsz kérdőívet, ha megéri az oldal üzemeltetőjének...nyilván ha van egy ember, aki frissen regisztrált, és még jóval messzebb van, hogy elérje a kifizetési küszöböt, akkor őt fogják hamarabb beválogatni egy kérdőívhez...valószínűleg a meghívókat is hiába küldöd, mert ez is úgy működhet, hogy csak akkor kapsz utána jutalékot, hogyha kitöltött legalább egy kérdőívet.


ha viszont neked ezzel a bónusszal meglenne a kifizetési küszöb, akkor a meghívottadnak is később fognak kérdőívet adni...

2019. aug. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Átverés az egész. Szépen, gondosan felépített lehúzás.

10 felmérésből jó ha kettőt írnak jóvá. Nem tárgyalnak veled, 6 hónapja próbálom őket elérni, angol, német, orosz, nyelveken. Üggyes kis vállalkozás. A többi oldal sokkal rendesebb. Ezt dobd a kukába!

2022. febr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!