Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért kéri a PayPal, hogy...

Miért kéri a PayPal, hogy csatoljam a bankkártyámat, hogy PayPallal tudjak fizetni? Bankkártya nélkül már nem használható a PayPal az alábbi esetben sem?

Figyelt kérdés

Amikor létrehoztam a PayPal számlámat, csatoltam a bankkártyámat (megtörtént az ellenőrzés is). Ezután kitöröltem a bankkártyámat PayPalról.

A PayPal számlámon van 30E HUF.

Amit szeretnék megvenni PayPallal fizetve, az 2000HUF-ba kerül.


Nem enged továbblépni és fizetni. Azt írja ki a PayPal, hogy csatoljam a bankkártyát...


2019. aug. 4. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd ki, hogy a paypal egyenlegedből akarsz fizetni.
2019. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ki van választva, hogy a PayPal az elsődleges. DE ettől függetlenül, amikor fizetni akarok, feldobja az ablakot, hogy adjam meg a kártya adatait.

Tehát az a kérdésem továbbra is, hogy most már KÖTELEZŐ bankkártyát csatolni a PayPalhoz, hogy tudjam használni?

2019. aug. 5. 11:59
 3/3 Hintalow ***** válasza:
60%

Nem kötelező, de elfogadóhelye válogatja (ès lehetősègük is van eldönteni) hogy bármilyen fizetèst fogadnak, vagy szüksèges hitelesìtett, bankkártyáról èrkező fizetès náluk.

Láthatólag ott, ahol vásárolnál, kell a kártya, ezt megkerülni nem fogod tudni.

Ami mèg esetleg lehet, ha mondjuk dollárban van megnevezve a fizetendő összeg, neked meg forint van az egyenlegeden, az is okozhat ilyet, mert az egyeneleget nem váltogatja önhatalmúlag. Bár a leìrásod alapján nem ez a gond.

2019. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!