Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amazonról szeretnék rendelni,...

Amazonról szeretnék rendelni, $79.73 ez magyar forintra átváltva mennyi lenne?

Figyelt kérdés

2019. aug. 24. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk megmondani a választ, mert bankfüggő, attól függ, a te bankod hogy számol.

De azt ugye tudod, hogy ka EU-n kívülről rendelsz, akkor rámegy még a 27 % ÁFA (termék ára+ szállítási költségre) meg esetlegesen a vámkezelés költsége is - szóval lényegesen többe fog kerülni, amit szeretnél venni.

2019. aug. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát a termék $ 45.89

És már rátettek a shipping & import-ot

2019. aug. 24. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem érdekel senkit mennyi csak a termék, a NAV a teljes kifizetést nézni (termék + postaköltség).


SENKI nem tudja rátenni a magyar ÁFÁ-t a termékre, ha EU-n kívül érkezik. Vélhetően valamit félreértesz de nagyon. Ami nem csoda, ha nem tudod a dollár árfolyamát magadtól megtalálni... Inkább ne rendelj, mert meg fogod szívni, ha ennyire nem értesz hozzá.

2019. aug. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem értem minek ez a stílus de ha te se értesz hozzá és normálisan nemtudod elmagyarázni leirni amit gondolsz akkor inkább ne írj köszi
2019. aug. 25. 08:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Leírtam mi van. Ha nem érted akkor lehet még itthon sem kéne semmit csinálnod, nem, hogy külföldről...
2019. aug. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1-es válaszoló vagyok és sietve elhatárolódom a 3-as, 5-ös válaszolótól: bár a százalékaink azonosak, de Hála Istennek a stílusunk nem :-)
2019. aug. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem csak bosszant a mérhetetlen ostobaság, főleg mikor onerzettel párosul...
2019. aug. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha bosszant akkor nem kötelező ide írni
2019. aug. 25. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!