Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy online rendelés...

Hogy lehet egy online rendelést visszamondani?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy online áruházból házhozszállítással, még nem fizettem ki, de megláttam egy jobb ár/érték ajánlatot ugyanarra a termékre és vissza szeretném mondani, mit kell tennem?

(Hozzáteszem nem elállási jog, hanem visszamondás, esetleg lehet úgy, ha kiszállítják visszaküldöm a futárral?)


2019. aug. 25. 14:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
Nem veszed át. Ez is elállási jog csak olcsóbb!
2019. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Gratulálok 1-es!!!

Nem, az nem elállási jog, hanem inkorrektség: hagyod, hogy becsomagolja az eladó, feladja a futárral, kifizesse a futár díját, majd elbukja a szállítási költséget - mindezt csak azért, mert a vevő valamit meglátott olcsóbban.


Kérdezőnek: az lenne a legkorrektebb, ha - mivel nem fizettél még és vasárnap van, tehát tuti nem adták fel - egyszerűen megírnád emailben azt, amit itt most nekünk is: nem kéred a terméket, mert láttál olcsóbban.

Még az is lehet, hogy belemegy az eladó, hogy Neked is odaadja annyiért - de lehet, hogy nem, csak nem küldi el.

Még mindig sokkal korrektebb időben lemondani, mint több embert feleslegesen ugráltatni - aki meg komoly vevő, az meg nem kapja meg időben a csomagját a sok feleslegesen kiszállított cucc miatt!!


Ne szivassátok a rendes embereket!!

2019. aug. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

Azt nem írta, hogy a rendelés elindult-e. Ha nem fizetett akkor feltételezhetően utánvétes és akár már el is indult.


Aztán ketteske áruld már el nekem hogy mennyivel "korrektebb" az hogy átveszi, átcsomagolja és kétezerért jövő héten feladja????

2019. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

" mivel nem fizettél még és vasárnap van, tehát tuti nem adták fel "


Ezt meg csak te feltételezed. És ha szerdán rendelte???

2019. aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"Azt nem írta, hogy a rendelés elindult-e."


Rákérdez. Az, hogy ott némileg drágább, mint máshol, nem jelenti azt, hogy inkorrekt lehet. Senki sem tartott pisztolyt a fejéhez, hogy onnan rendeljen. Az ő döntése volt, vállalja a következményét.



"Aztán ketteske áruld már el nekem hogy mennyivel "korrektebb" az hogy átveszi, átcsomagolja és kétezerért jövő héten feladja????"


Ezt nem értem.

2019. aug. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ameddig itt Önök beszélgettek, én cselekedtem, írtam nekik e-mailt, felhívtam őket telefonon, nem vették fel, ezért üzenetben is megírtam a lemondást, de úgy látom kevés itt a szaki, vagy a témának nincs túl nagy háttere, tudásanyaga.
2019. aug. 25. 15:53
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ameddig itt Önök beszélgettek, én cselekedtem, írtam nekik e-mailt, felhívtam őket telefonon, nem vették fel, "


MERT VASÁRNAP VAN!!

Szerintem én normálisan megírtam a 2-es válaszomban, hogy mi a teendő - úgy látom, meg is történt az emailben való lemondás - ennyi, ezt kellett tenni.

2019. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

6: Kedves kérdező. Úgy írtad azt a 6-os választ, mintha NEKÜNK kéne cselekedni helyetted. Te rendelted, TE cselekedsz. Azt meg nem is értem hogy azon csodálkozol hogy vasárnap nem veszik fel a telefont. Nem lenni magyar???


Ezek után meg lehúzni a válaszolókat hogy nincs tudásanyag egyenesen pofátlanság!!!

2019. aug. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ne edd azt olyan forrón. Egy elvont, tudományos gondolkodású, mindenben a kihívást, fejlődést kereső ember azt várja el, hogy mindent a legfejlettebb, legjobb, a normáknak a legmegfelelőbben kelljen megcsinálni- a tudományosságra és a tökéletességre törekedem a birkamódszerek helyett, jöhetnek az oltások, nem érdekel.
2019. aug. 25. 18:30
 10/18 anonim ***** válasza:
Figyi. Mi nem fizetett válaszolók vagyunk és te nem fizetsz a válaszodért hogy magas minőséget vársz el, te fordítva ülsz a lovon vagy csak egy kicsit belóg a hinta...
2019. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!