Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bankártya visszautasítja a...

Bankártya visszautasítja a pin kódot, pedig 100% hogy jó, miért?

Figyelt kérdés

Van egy új bankártyám, és nem fogadja el azt a pin kódot ami rajta van azon a papíron amit adtak hozzá amikor kiküldték.

Ez mégis hogy a francba lehetséges?

A kártya él, 5000ft alatt már többször fizettem vele, de amikor atm-nél kéri vagy nagyobb összegnél, visszautasítja.


2019. aug. 26. 17:05
 1/6 belapus ***** válasza:
Talán rossz kódot küldtek a kártya mellé.Javaslom a bankfiókos egyeztetést.
2019. aug. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon jól teszed, hogy a bankod helyett itt érdeklődsz, itt egész biztosan meg fogja tudni neked mondani valaki, hogy mi baja van.
2019. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Nem lehet hogy azt meg kellett volna változtatnod a kapott kódot.

Próbáld meg mégegyszer + zöld gomb.

Netbankon keresztül be tudsz lépni vele?

Ha igen, változtasd meg.

Ha semmi nem megy, hívd fel a bankot, gyik-en is bizti van info a honlapon.

2019. aug. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
K&h-s vagyok, netbankon meg lehet változtatni a pint? Mert úgy tudom csak atm-ben lehet
2019. aug. 27. 00:07
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Várjál máris nézem a rendszerben. Azt mondja hogy...

Huh, nincs fedezet sajnos, illetve a bankközi transzferválasztó hajlandósági mátrixban lévő kamatlábeltérés miatti adatrotáció miatt nem fogadja el. Megcsináljam?

2019. aug. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ilyen unalmas az életed?
2019. aug. 27. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!