Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha online vásárolok egy...

Ha online vásárolok egy terméket utánvétellel, mi van ha nem megyek el érte?

Figyelt kérdés
Megrendeltem egy terméket, de mivel tudom, h sokat nem vagyok otthon, úgy kértem, h én menjek be érte a raktárba, csak elő kell nekik készíteni, mire megyek és jeleznek, ha mehetek. Úgy állítottam be, h a helyszín fizetnék. Mielőtt megrendeltem, azt írta ki, h a várhatő átvétel 08.23-a, viszont még ma se jeleztek, h átvehetem. Nekem sos kell az a termék, úgy döntöttem, h egy boltban megveszem ma drágábban. Lehet ebből valami problémám, ha nem veszem át a terméket? Már bezárt az üzlet, nem tudok betelefonálni.

2019. aug. 26. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Semmi.
2019. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
14 napon belül indoklás nélkül elállhatsz a vásárlástól. Ez akkor is érvényes, ha még nem vetted át. Csak jelezd a boltnak amint lehet.
2019. aug. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
semmi
2019. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mindenképp jelzem e-mailben is most és holnap pedig telefonon.
2019. aug. 26. 18:46
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
El kéne olvasni a webáruház ÁSZF-jét, mert könnyen lehet, hogy abban a szállítási költséget a vevőre terhelik, ugyanis a megrendelés visszaigazolásával szerződés jön létre köztetek.
2019. aug. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
5-ös válaszom persze csak arra az esetre vonatkozik, ha már fel lett adva a termék. (előfordulhat, hogy azért nem kaptál emailt, mert a spamok között landol, stb.
2019. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
De azt is írta a kérdező, hogy személyes átvételt választott, így nem küldték a cuccot sehova.
2019. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
7-es: a csomag szállító cégnek is lehet személyes átvltele.
2019. aug. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!