Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet bankkár...

Hány éves kortól lehet bankkártyám?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nos szeretnék nyitni egy bankszámlát, amire rátehetném a nyári munkával összespórolt pénzem, illetve akkor már egy bankkártyát is. Ezt hány éves kortól, hol és hogyan lehet igényelni? Fontos lenne hogy ingyenes legyen, és ha valakinek van kedve örülnék ha leírná a menetét, ezt hogy lehet. Előre is köszi :).
2019. szept. 1. 22:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha nyári munkát tudtál végezni diákszámlád is lehet. HA jól tudom 14 éves kortól lehet már.
2019. szept. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szóval akkor lehet bankkártyám is?
2019. szept. 1. 22:33
 3/15 anonim ***** válasza:
13%

Teljesen ingyenes nem lesz, diákoknak viszonylag olcsó.

Anyuddal bemész a bankba, aztán igényel neked egy számlát, aláírja a papírokat és kész. Kártyát is ott lehet hozzá igényelni.

2019. szept. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Már 7 éves kor alatt is lehet

[link]


Lásd alulról a 3. pontot

2019. szept. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

"Teljesen ingyenes nem lesz, diákoknak viszonylag olcsó."


De igen, pl. az OTP Junior teljesen ingyenes, és első évben a bankkártya is ingyenes.

A bankszámla nyitásakor valóban kell a szülői jelenlét, hiszen 18 év alatt fiatalkorú az illető, nem köthet önállóan szerződéseket.

Arra kell még vigyázni, a Junior számla nyitásánál, hogy 2 féle opció van, az egyiknél havi 200 ft körül levonnak (általában erre szokták automatikusan írni a szerződést), de van egy másik, ahol TÉNYLEG INGYENES a számlavezetés. Nyitáskor erre kérdezzetek rá, figyeljetek, nehogy a havi 200-asat írják meg.

2019. szept. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sajnos az OTP nem játszik, idén megy el az országból ahol lakom. Más is van ilyen?
2019. szept. 2. 21:40
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nézz körül, ugye nem gondolod, hogy ismerjük az összes szlovák bankot, és az azok által kínált ifjúsági csomagokat


Fogod magad, bemész a környéken lévőkbe és érdeklődsz

2019. szept. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azért nem ártana, ha némi információt is csepegtetnél a kérdés feltevésekor és nem vennél palira minket, hogy feleslegesen válaszolgatunk itt - nem lopom én sem az időmet.

MI A FRANCÉRT NEM LEHET MÁR A KÉRDÉSBE BELEÍRNI, HOGY NEM MAGYARORSZÁGRÓL VAN SZÓ? Hogy melyik ország? Mert azt még most sem árultad el...


Mikor fogjátok már megérteni, hogy ez az oldal magyar, a magyar viszonyokat ismerjük és fogalmunk sincs róla, hogy a mittudoménmilyen országban (Románia, Szlovákia, Ukrajna, Szerbia?) milyen ifjúsági csomagok vannak.

Szívesen válaszolok bármely olyan kérdésre, ami általános, most is válaszoltam az OTP Jumiort ajánlottam, de ha külföldről beszélünk, akkor ne lopd az időmet, kérlek. KÖSSZ.

2019. szept. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem lopom az idődet, nem kényszerítettelek hogy írj. Illetve, lehet valakinek hasznos lesz ez a kérdés, ne sajnálkozz már annyira. Amúgy ja, szlovákián lakom, és azért tettem fel a kérdést, mert rohdatul nincs kedvem random bankokba bemenni, megkérdezni hogy mi hogy van, ráadás szlovákul.
2019. szept. 3. 12:53
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nem lopom az idődet, nem kényszerítettelek hogy írj."


Basszus, SEGÍTSÉGET KÉRSZ, válaszolunk, az 5-ös válaszomban részletesen leírtam mindent, de kiderült, hogy félinfót adsz meg, és erre még Te oktatsz ki, hogy nem kényszerítettél? Ahelyett, hogy megköszönnéd, hogy vagy 4-5 ember megpróbál NEKED SEGÍTENI?

Hát akkor csak járd a bankokat.

2019. szept. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!