Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » E bay mennyi jutalékot számol...

E bay mennyi jutalékot számol fel?

Figyelt kérdés
Ha megveszek egy terméket mindig többet kell fizetni mint amit ott látok. Van valami lista vagy % hogy mennyivel lesz több? Vennék majd valami nagyobb értékűt és jó lenne tudni mennyire dobja meg az ott látott árat

2019. szept. 20. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy sikerült, nekem mindig annyi USD-t, EUR-t, GBP-t vontak le centre pontosan, amennyiért ki volt rakva a termék. A paypal átváltási árfolyama viszont tényleg nem a legjobb.
2019. szept. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te valamit benéztél.
2019. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Na hogy ne unatkozzak megszámoltam én :)

Régebbi vásárlásokból számolgattam, 300 Ft tól ~5000Ft os termékek 4 - 5,7 % a felár 10e Ft os ra 1,6% , 14e Ft os 1,59 és 1,7% 21e Ft os 0,22 % Érdekes

2019. szept. 20. 13:38
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Devizában ugyanannyit von le, mint amennyiért ki van írva. Az eltérés max a paypalos árfolyam miatt lehet (nem ugyanannyiért váltja, mint amennyivel az ebay kiszámolja neked a forintot). Mivel te nem forintban fizetsz, hanem devizában, ezért keletkezhet ez az árfolyamkülönbözet, ez nem az ebay jutaléka. Jutalékot csak az eladóktól szed, de azt más rendszer szerint.
2019. szept. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!