Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez működne, lenne...

Szerintetek ez működne, lenne rá kereslet, nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Már egy ideje gondolkodok rajta hogy mivel kellene, középiskola mellett pénzt keresni az érettségi évébe úgy hogy mellette tudok megfelelően koncentrálni a tanulmányaimra is, mivel lenne rá lehetőségem hogy külföldön tanuljak tovább. Így végül arra jutottam hogy megkellen próbálkoznom korrepetállással történelemből. Tudom nincs megfelelő képesítésem, viszont évről évre kiemelkedőb eredményeket érek el tanulmányi versenyeken, valamint soha nem volt 5nél rosszabb év végi vagy félévi értékelés és most is emelt szintű érettségire készülök belőle, és azt mondják hogy jól tudok tánanyagot átadni és báni emberekkel. Úgy gondoltam hogy egy órára 2000-2500 forintot kérnék ami szerintem reális a mai árak mellett (a volt töri tanárom 8000ret kér 45 percre), főleg úgyhogy vállalnám hogy házhoz menjek, valamint ha lenne igény rá akkor vállalnám hogy az adott anyagot kidolgozom Word e vagy pdfbe és átadom azt bérmentve. Már csak arra kérnék tanácsot hogy hol kezdjem el reklámozni magam tekintettel arra hogy nyilván fekete lenne, és hogy aki ismeri a helyi viszonyokat a szerint egy akkora városban mint Kecskemét lenne e rá kereslet?

2019. szept. 21. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem
2019. szept. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

KATA-s lennél?

Én biztos nem adnék ennyi pénzt egy alapvetően semmi tudással rendelkező kislánynak egy olyan tantárgy tanításáért, amit igazából különórán tanítani egyszerűen értelmetlen. Csak oda kell ültetni a gyereket a könyv mellé, órán meg odafigyelni.

2019. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Apádfa$$a semmit tudás.Akit érdekel a történelem és a szenvedélye az fiatalkorától kezdve keni vágja a törit sőt vannak esetek mikor több dolgot tud mondani érdekességképpen egy órán belül mint a tanár.
2019. szept. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!