Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magántanulóként milyen munkáka...

Magántanulóként milyen munkákat vállalhatok 8 általánossal évközben?

Figyelt kérdés

Magán tanuló vagyok, és szeretnék dolgozni évközben, ha már ennyire sok szabadidőm van. Gimnazista vagyok, szóval 8 általánosom van meg. Nem napi 8 órában szeretnék dolgozni, inkább csak napi 4 órában.


Milyen tipusú munkák jöhetnek szóba? Nyáron láttam diákokat ruha boltokban dolgozni, olyasmire évközben is lenne lehetőség például?



2019. szept. 25. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van nappali tagozatos diákod és elmúltál 16, diákszövetkezeteken keresztül dolgozhatsz tanév közben is. Iskolalátogatási igazolás is kell.
2019. szept. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmúltál 16 éves, csak akkor dolgozhatsz év közben, de nem lesz könnyű munkát találnod, ugyanis a munkáltatók jobban szeretnek 18 felett alkalmazni diákokat.


Magánvéleményem, hogy Neked most a tanulás lenne a fontos és nem a munka - inkább a tanulásra koncentrálj. Nem tudom, mióta vagy magántanuló, de ha idén óta, akkor nagyon feküdj neki a tanulásnak, mert könnyű ellinkeskedni - aztán félévben, év végén meg meghúznak.

2019. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!