Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Forex...

Mi a véleményetek a Forex Signalokról?

Figyelt kérdés

Rengeteget olvastam az utóbbi időben a forex kereskedésről, korábban kriptovalutákkal már szereztem tapasztalatot.

Természetesen néztem szignálokat szolgáltató oldalakat is.

Őszintén nehéz megbízhatót találni, mivel mindenki csak el akarja adni a saját jó (vagy általában rossz) szolgáltatását.

Ráakadtam az "1000pipbuilder" nevű szignálos oldalra, amit a "Bob" bevű trader vezet. Nos ezzel kapcsolatban is szkeptikus vagyok, mivel hiába a sok pozitív értékelés, mindegyik fakenak tűnik nekem, az elemzések az oldalról pedig általában fizetettek.

Mi a véleményetek erről az oldalról, valaki ismeri a szolgáltatást?

Elfogadok ötleteket már bevált szignálos szolgáltatásról, botról.



2019. szept. 29. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:

" mivel hiába a sok pozitív értékelés, mindegyik fakenak tűnik nekem"


Szerintem meg is válaszoltad a kérdésed.

2019. szept. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

elitecurrensea.com


az egyetlenek, akikben igazán megbíztam és januárban lesz két éve, hogy náluk vagyok.


ők igazi traderek, akik arccal vállalják a szolgáltatásaikat (nem Bob, the (pip)builder, értékelem a humorát, aki ezt kitalálta, de nem fizetnék érte) . ( [link]


nem csak sima szignálokat, hanem rengeteg tudást is kapsz, rendszeres webinárokkal stb.

2019. okt. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!