Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csekk befizetés így jó?

Csekk befizetés így jó?

Figyelt kérdés

Üdv!

Régóta szenvedünk egy szolgáltatóval mert összevissza küldi nem küldi a csekkeket. Most épp úgy jártunk, hogy ma bedobták a csekket mai befizetési határidővel... Mivel most értem haza gyorsan befizettem bankiátutalással az összeget, viszont ugye nyilván majd holnap reggel fog a tranzakció megtörténni tekintve, hogy már nincs "munkaidő".

Ez késedelem így? Vagy a lényeg, hogy a tranzakciót ma elindítottam? Lehet ebből bajunk?

Az nyilván más kérdés, hogy legszívesebben már én okoznék nekik baj valami erre alkalmas eszközzel....

Légyszi nyugtassatok meg..



2019. szept. 30. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Egy nap késés a kutyát nem érdekel, ne aggódj. Azt meg nem fogják tudni, hogy már ma utaltál, csak azt, hogy holnap ért oda. De néhány nap egyik szolgáltatónál sem számít.
2019. szept. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csoportos beszedés
2019. okt. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!