Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Négyszázezer forintos munkadíj...

Négyszázezer forintos munkadíjat mondtak nekünk egy 3x5-ös fa kocsibeállóra ácsok. Másik ajánlat fél millió volt. Plusz anyag. Ácsok, asztalosok ezek reális munkadíj összegek? Budapest melletti falu.

Figyelt kérdés

2019. okt. 9. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért nem vesztek készen kocsibeállót az OBI-ból vagy a Bauhausból, 75 ezertől már lehet kapni:


[link]


Nekünk egyébként sátoros kocsibeállónk van, összehegesztettünk pár csövet, rátettünk egy régi teherautóponyvát, és tökéletes. Adna érte a fene félmillát.

2019. okt. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Csupán azt kérdeztem, hogy hasonlóak-e a fenti két ajánlathoz a mai fa kocsibeállók/garázsok (előtetők, stb) elkészítésének munkadíjai?


Láttad miből állnak a híres OBI-s terméked alkotóelemei? Kösz nem kérek belőle.

2019. okt. 9. 12:45
 3/10 anonim ***** válasza:

Én csak jót akartam.

Akkor fizess félmillát egy fészerért, minden annyiba kerül, amennyit adnak érte.

2019. okt. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Elhiszem, de nem ez volt a kérdés. És az OBI-s termék tényleg nem tart neked évtizedekig. Tetszik neked, vagy sem, tény.


A munkadíjakkal szeretnék tisztában lenni.

2019. okt. 9. 13:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Simán lehet reális. Nem csak az számít bele, amíg nálad ott vannak. Meg kell tervezni, anyagszükségletet kiszámolni, majd be is kell szerezni a megfelelő anyagot, méretre vágni vagy vágatni, kezelni, szerelvényeket beszerezni, plusz maga az összeállítás.
2019. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

mivel nagyon hasonló a kérdés és kb ugyanazt, ugyanolyan arrogánsan válaszolod, erősen gyanítom, hogy ez a kérdés is a Tiéd.


https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__10082..


Minden hónapban megkérdezed ugyanazt?

Akkor Te nem is csináltatni akarsz, hanem alighanem Te akarsz vállalkozóként ilyent csinálni és az árakat puhatolod.

2019. okt. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mennyi jóindulatú ember van itt. Szinte élvezem! :D
2019. okt. 9. 15:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest hogy 1 délután 1 acsnak meg 1 segednek... Sok max 100e.. De gyanítom azért sok mert pici munka nem lehet sok lóvét akasztani...
2019. okt. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Hasonlóra 400 ezres árajánlatot kaptam.


De én is válaszoltam már egyszer a kérdésedre, és elküldtél a k.urva anyámba, mert nem írtam oda, hogy pesti vagyok-e.

2019. okt. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fém garázs a lengyelektol 150e Ft szállítva szerelve


Különben reális, most vakolnak nekem 3 erdélyi srác holnap végeznek kedden kezdtek. 570e Ft lesz a munkadij. 3 nap 3 ember . 63e Ft per ember per nap

Ennyi

2019. okt. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!