Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Mióta keresel állást munkanélküliként?

Hogy telnek a napjaid? Hány CV-t küldtél ki eddig? Szerinted előre láthatóan mikor lesz vége a munkanélküliségednek?

okt. 9. 19:01  Privát üzenet  

A válaszok
Előző munkahelyemen mikor felmondtam kevesebb mit másfél hónapon belül találtam másik munkát.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont okt. 9. 19:02 Privát üzenet
Magyarországon hosszú hónapokig, sőt egy egész évig sem találtam munkát, hiába küldtem el mindenhova meg már mindenféle helyre a cv-met. Hiába. Kijöttem külföldre csak úgy egy ismerősömhöz és 10 nap alatt találtam munkát, sőt a 10. nap 3 különböző helyről is hivtak, pedig itt kevesebb helyre küldtem el a cv-t. Ha nincs jó ismeretséged, akkor egy életen át küszködik a munkatalálás. Ma már a tudás nem érték.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont okt. 9. 20:28 Privát üzenet
szóval egy életen át küzdködhetsz a munkanélküliséggel és a munkatalálással.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont okt. 9. 20:30 Privát üzenet

#2 ez nagyon nem igaz.

Mégis mit tudsz te? Piacképes szaktudással válogatni lehet a unkák között manapság!

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont okt. 9. 20:36 Privát üzenet
4-es! Hiányszakma amivel rendelkezem. De örülök, hogy te sikeresebben tudsz elhelyezkedni!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont okt. 9. 23:13 Privát üzenet
Hivatalosan 3 hónapja vagyok munkanélküli, de csináltam egy nagyobb nyaralást, így csak 1 hónapja keresek valójában állást. Eddig 3 helyre jelentkeztem, ebből 2 helyről szóltak vissza, az egyikről kiderült, hogy nem nekem való, a másikhoz pedig nem elég a szaktudásom. További keresés folyamatban, viszont nem adom be mindenhová, azért egy mekis állásnál többre vágyom.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont okt. 10. 14:05 Privát üzenet

Aug felmondtam, most a héten kezdtem.

15cvt küldtem ki, 10helyen voltam interjún.

Nem nagyon törtem magam a kereséssel.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont okt. 12. 10:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretném otthagyni a főállásom, milyen biztosítások vannak, vagy lehetőségek, hogy munkanélküliként kapjak valamennyit? Egy 60-80 ezer jó lenne
Munkaügyi hivatal - Regisztrálás munkanélküliként?
Munka lehetőség visszautasítása munkanélküliként?
Te mennyit keresel nettóba? Mennyivel lennél elégedett?
Regisztrált munkanélküliként nem kapok jelenleg semmilyen támogatást (aktiv koruak ellátása az a 22ezer ft is csak egy év után jár) van lehetöség a helyi polgármesteri hivatalnál...
Mennyit keresel és mire mennyit költesz belőle?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!