Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kapom meg az utánvéttel...

Hogyan kapom meg az utánvéttel feladott csomag árát?

Figyelt kérdés
Nemsokára felfogok adni egy 30ezer forintos csomagot a postán utánvéttel. Az lenne a kérdés hogy mikor átveszi és kifizeti a csomagot a postán az úriember, akkor azt a 30 ezret én hogy fogom megkapni ? Be kell mennem a postára hogy én feladtam egy csomagot amit átvett és kifizetett az úr, szeretném a pénzemet megkapni ? Vagy esetleg van rá lehetőség hogy bankszámlaszámot adjak meg és a posta ráutalja a 30ezret ?
2019. okt. 9. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A postai szelvényre rá lehet írni hogy miként kell heked számlára vagy kpben kihozva a címre terhelt küldési összeggel .
2019. okt. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem bankszámlára utalta a posta.
2019. okt. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megadhatsz számlaszámot is,de ha nem, akkor postai utalvánnyal fogja kifizetni neked a postás.
2019. okt. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért a helyedben legalább a postaköltséget elutaltatnám előre a vevővel: ugyanis a szállítás díját a feladónak kell állnia, s ha nem veszi át a csomagot "az úriember", akkor bukod a postaköltséget - ami akár 1.500 ft is lehet.
2019. okt. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!