Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mivel szoktatok csomagot...

Ti mivel szoktatok csomagot küldeni? (először küldenék)

Figyelt kérdés
Mpl, Gls, postapont. Annyiféle van, nem tudom melyik a legjobb. A ruháimat szeretném eladni, de eddig csak személyesen adtam el. Azt sem tudom mibe csomagolhatnám, esetleg tudtok tanácsot adni?

2019. okt. 12. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
A vevő fogja megmondani, hogy hova szeretné kérni. Ha valami átvevőpontra vagy csomagautomatába kéri, annál kell feladnod aki szállít arra az átvételi pontra. Ha házhoz kéri, akkor te döntöd el, hogy melyik futárt választod.
2019. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

mpl, és gls -el még nem volt problémám.


DHL már okozott meglepetéseket, mikor azt állította hogy kint járt a címen és hívott is, de nem volt nem fogadott hívásom és aznap egész nap itthon voltam...

2019. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!