Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok törölni egy...

Hogyan tudok törölni egy PayPall accountot?

Figyelt kérdés

Anyukám véletlenül nem tudom hogyan, de csinált egy accountot, szerintem kiválasztáskor véletlen a Business Accountot választotta ki a Personal Account helyett. Bejelentkezéskor "problémát észlelt próbálja meg késöbb" üzenettel nem enged továbblépni illetve adatok nincsenek kitöltve pl. "vállalkozás típusa" így tovább sem lehet menni. Ha legörgetek és a "kapcsolat"-ra kattintok akkor bedob egy, nem is tudom, ilyen félkész account szerüségre és ott a fogaskerékre kattintva kiválasztom hogy <profil beállítások>, akkor ügye megjelennek, hogy -e-mail cím, jelszo stb, majd lent hogy account type -> close accountra rámegyek és bejön egy szürke képernyő és semmi hiába frissítem nem történik semmi, esetleg aki tudna segíteni és letudná irni nekem azt megköszönném. Énse vagyok penge ezekben a dolgokban ezért kérem a segítségeteket. Hozzáteszem semmilyen számla/kártya adatot nem kért ,tehát ebből a szempontból nincs probléma csak szeretnénk újat csinálni de az említett félkész account miatt nem engedi ezen az email címen.

U.I. : Nekem is van paypallom már egy ideje, és hogy anyukán ne mindig rajtam keresztül fizessen, ezért próbált egy accountot létrehozni magának, és én sajnos nem voltam jelen, hogy elkerüljük a fent említett dolgokat.



2019. okt. 12. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Meg kell írni az ügyfélszolgálatnak, hogy tévedésből lett business account választva, és anyukád personal accountként szeretné használni a fiókot, és ők megoldják a problémát.
2019. okt. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!