Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha OTP - nél a napi limitem...

Ha OTP - nél a napi limitem kártyás pénzfelvételnél 100 ezer Ft, tudok-e kártyával fizetni 150 ezret csomagkézbesítőnek?

Figyelt kérdés
2019. okt. 28. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Külön limit állítható be felvételhez és fizetéshez.
2019. okt. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ha a vásárlási limit van legalább 150 ezer, akkor igen. A vásárlási limit és a készpénzefelvételi limit nem ugyanaz, semmi közük egymáshoz.
2019. okt. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!! - most már csak azt kéne tudnom, mennyi a vásárlási limitem. Megtudhatom azt azon kívül, hogy sorba kéne állnom az otp-nél?
2019. okt. 28. 09:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Telebankár, vagy nézz körbe netbankárban a kártyaadatoknál, a legtöbb helyen módosítható (nem vagyok otp-s szóval sajna konkrét menüpontot nem tudok, de általában engedik).
2019. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Netbankban a kártya adatoknál lehet módosítani mindkettőt.
2019. okt. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! - és (én, egyszerű kétkezi szántóvető merre induljak el a billentyűzeten, mit írjak be? Pénzbefizetéseimet utalni szoktam interneten keresztül....postán már sok éve nem adtam fel pénzt. Falun lakom, holnap hoz a futár egy 140 ezres tételt, szeretném megoldani (így-vagy úgy)....Köszi előre is!!!
2019. okt. 28. 09:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Pont ugyanoda kell belépned, ahonnan utalni is szoktál, a bank oldalára. :)

[link]

2019. okt. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi, közben már futottam ott egy kört, de nem találtam meg, hol ír olyat egyáltalán, hogy napi limit...és pláne a módosítás.....
2019. okt. 28. 10:18
 9/12 anonim ***** válasza:

Betéti kártyák, hitel kártyák -> Bankkártya adatok lekérdezése és módosítása


Ezt miért nehéz megtalálni?

2019. okt. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azért, mert annyi minden van....és valamiért nem annyira a bankkártya-adatokra koncentráltam....pedig az logikus lett volna, hanem általában a limitekre, de SEGÍTSÉGEDDEL MEGTALÁLTAM, NAGYON NAGYON KÖSZI!!!!!

Igy már holnap nem lesz nehézség, és nem kell többször is messzire kólísznom (ez a szó most csak úgy jött), hogy fel tudjam venni a megfelelő mennyiségű zsozsót. (pontosabban így nem kell felvennem, hanem fizethetek kártyával....)

2019. okt. 28. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!