Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meddig tárolja a posta az át...

Meddig tárolja a posta az át nem vett csomagokat?

Figyelt kérdés
Ebayről rendeltem, de nem vagyok otthon pár hétig, ezért nem tudok elmenni sem érte.
2019. okt. 28. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

"de nem vagyok otthon pár hétig"


Bocs, de ha előre tudod, hogy nem vagy otthon, akkor miért rendelsz?

Függ a feladás módjától is, de max 10 napig tárolják.

2019. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hú, de okos vagy! Talán mert ebayről nem 3 nap alatt szállítják ki, és nem is lehet előre tudni, hogy mikor?
2019. okt. 28. 15:51
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Akkor is 10 munkanap okoska. Ha párhétig nem vagy akkor ezt buktad...
2019. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Na, kérdező, tisztázzunk valamit:

egyenlőre nem én vagyok az, akinek valami gondja van, hanem Te. Én idejöttem a szabadidőmben, hogy segítsek embereknek. Biztosan ismered a mondást: "Az idő pénz" - szóval ez idő alatt akár pénzt is kereshetnék.

Ennek ellenére normálisan válaszoltam a kérdésedre a 10 nappal - ami valóban munkanap, helyesen egészítette ki a következő válaszoló - emellett értetlenkedésemet fejeztem ki, hogy miért akkor rendeltél, amikor tudod, hogy nem leszel otthon?


Mondjuk, esetleg még lenne egy olyan megoldás is, hogy írsz az eladónak, hogy később adja fel.

Amúgy szívesen :-) :-)

2019. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
4: Hiába egészítettem ki, mert az atomtudósok megint lepontozták...
2019. okt. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!