Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet-e az usából zsebkést...

Lehet-e az usából zsebkést rendelni?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy nagyon jó kis zsebkést, 7mm pengehosszúságút amit sajnos itthon nem forgalmaznak. Ebayről rendelném meg egy magánszemélytől. Arra lennék kíváncsi, hogy lehet-e ilyen jellegű kést rendelni Amerikából?

2019. okt. 30. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
7 mm nem túl rövid? Lehet rendelni, ha már felnőtt vagy.
2019. okt. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig egy kicsi higonokami zsebkést használtam, ami pengehosszban szinte ugyanekkora, meg voltam elégedve vele, csak sajnos tönkrement. Campingezéshez, zsebben hordva kötelet, zöldséget, csomagolást szeretnék vágni vele, úgyhogy számomra éppen megfelelő. Az eladóval beszéltem, ő kemping felszerelésként adná fel, akkor az úgy jó is lenne nem?
2019. okt. 30. 17:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem mire célzol, elírtam, 7cm. Természetesen bőven elmúltam 18, Tuya SNS Blue Titanium lenne a kiszemelt.
2019. okt. 30. 17:43
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet.
2019. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!