Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az éjszakai fénytérkép alapján...

Az éjszakai fénytérkép alapján lehet befektetni?

Figyelt kérdés

Ha az éjszakai fénytérkép fejlődése alapján fektet be az ember nagyobb kapitalizációjú cégekbe az adott régiókban, az lehet jó stratégia?


Ahol a fényszennyezés is növekszik (éjszakai fénytérkép), ott elvileg fejlődik a régió, tehát a cégek is jobban teljesítenek.


Van ilyen korreláció?



2019. okt. 31. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Baromság!


Ez alapján a szomszéd falu sertéstelepe egy aranybánya! :)

2019. okt. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyilván aki komolyan akar befektetni az ezer dolgot meg fog vizsgálni és nem egyetlen dolog alapján fektet be. Az sem mindegy, hogy mibe.
2019. okt. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Áramszolgáltatónál dolgozom, de én még nem hallottam erről a bizonyos fénytérképről.

Ezért rákerestem... és semmi.


Részleteznéd, hogy pontosan mire gondolsz?

2019. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Estádio de Felchút ***** válasza:

[link]


Elképzelhető, hogy eseti jelleggel van összefüggés, de inkább a népsűrűségtől függ.

2019. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Köszi!

Itt konkrétan kell érteni az éjszakai fényt?

Közvilágítást mutat?

Nem tudom, hogy kell használni.

2019. okt. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2019. nov. 1. 16:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Uh, bocs, de nem...

Szívesen írtam volna pár szót, hogy működik a szolgáltatás, áramszolgáltatónál dolgozom.

De 18 perces videó... kihagyom.

2019. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!