Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Jófogáson egyidőben (egymás-...

Róóz Peter kérdése:

A Jófogáson egyidőben (egymás-után) hány magánhirdetést adhatok fel ingyen? (Nem találom a felhasználói szabályzatban)

Figyelt kérdés

Szeretnék meghirdetni 8-10 használt cuccomat szinte ingyen, ezért nem szánnék a hirdetésre pénzt, de jó lenne külön-külön képpel igényesen meghirdetni mindegyiket.

(Próbáltam egy képre felrakni mindent, és a leírásban részletezni, de nem engedte az admin.)

Ötlet?



2019. nov. 1. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Amennyit csak akarsz, erre való a jófogás!
2019. nov. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem korlátlan számban adhatsz fel magánhirdetést ingyen, ha azok különbözőek. A hangsúly a különbözőségen van.

Pl. ha egy fűnyírót akarsz meghirdetni Budapest XI. kerületében, akkor ugyanezt a fűnyírót, ugyanazzal a hirdetési szöveggel (és képekkel), ugyanazzal a felhasználói profillal nem tudod egyidőben megjeleníteni másik hirdetési címmel, mert visszadobják a moderátorok.

2019. nov. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Előző vagyok.

A "másik hirdetési cím" = pl. Fejér megye.

Azaz nem a hirdetésed "Rövid leírás (Cím)" mezőjének tartalmára gondoltam.

2019. nov. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!