Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit kezdenétek 3 millió...

Mit kezdenétek 3 millió forinttal?

Figyelt kérdés
Ha most hírtelen ennyit kapnátok, mit csinálnátok vele?

2019. nov. 4. 13:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
8as melyik online brókernél kereskedsz? Mekkora összeggel? És mikkel?
2019. nov. 5. 19:54
 12/14 anonim ***** válasza:
92%

Dukascopy, amikor kezdtem, pér éve, a kezdőtőkém kilenc számjegyű volt, 1-gyel kezdődött és sok nullával végződött. Mára 10 számjegyűvé duzzadt. Indexek, nyersanyagok, nemesfémek, gabonák főleg. Ritkábban forex, többnyire major devizák. Néha, amikor érdemes beszállni, akkor crypto is.


Többnyire skalp, ritkábban daytrade.


Még ritkábban részvény (swing...), de csak olyanok, amik hamar, nagyot mennek.


Jó játék.


100e-rel kezdve nem hamar lesz nagy eredmény, de egymillióval már akár igen. Ha nagyon nincs, akkor 3-400e is jó lehet valamire.


Én elég agresszív trader vagyok, azért ilyen gyors a növekedés. Az élet rövid, ha az ember haladni akar, gyorsan kell pénzt keresni, hogy jusson idő ÉLNI..


De lassabban is megér(het)i, kinek-kinek tőkéje és vérmérséklete szerint.


Én már rég nem a pénzért csinálom, igazán nem is azért kezdtem el, volt elég.


Csupán kedvtelésből. JÓ JÁTÉK...

2019. nov. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó, grat!


Ez tanulságos volt, megfontolandó lenne a sok itteni fotelhuszárnak, akik osztják az észt (s épp ezért nekik egyre kevesebb marad)!

2019. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a választ. Továbbra is hajrá, jövőre én is belevágok.
2019. nov. 6. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!