Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért ellenőriztetett a...

Miért ellenőriztetett a biztonsági őr?

Figyelt kérdés

Tesco

Leültem egy sámlira és pénzt számoltam, kerestem és pakoltam a kabátban, egyszer csak odajön és

Azt mondja: "Ürítsd ki a zsebeidet"

Van ehhez joga?

Nem ismer engem és a múltamat?

Nem tudja, hogy szeretek sportolni és bűntetlen előéletem van?


2019. nov. 4. 16:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Továbbá

Mostmár minden bevásárlóközpontban, plázában, közintézményben, uszodában, esetleg közterületen számíthatok további ellenőrzésre, megaláztatásokra szankciókra ha máshova nézek vagy ha rosszul veszek levegőt?

Esetleg elvihetnek kényszertáborba, katonaságra, pszichiátriára, börtönbe egyéb nyomós érv, bizonyítékok nélkül, csupán némi önbizalom miatt?

2019. nov. 4. 17:57
 12/14 anonim ***** válasza:
62%

"Esetleg elvihetnek kényszertáborba, katonaságra, pszichiátriára, börtönbe egyéb nyomós érv, bizonyítékok nélkül,"


Nem, csak a pszichiátriára vihetnek el :D - legalábbis, ahogy elnézem a kérdéseidet és az írásodat: elég zagyva, homályos és talán még a "szerbirtoklás" is megáll...


" https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..

2019. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
70%
Meg 5 m-es körzetben nem volt áru, de leültél egy sámlira... hát igen, pont az a jellemző a Tesco-ra, hogy sámlikat tesznek oda a vevőknek :D
2019. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
30%
Igen van errecjiga. Honnan a francbol ismerne a multad? Az őr szakszerűen es korrekten járt el panaszra nem lehet okod
2019. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!