Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kocsma nyitásánál milyen...

Kocsma nyitásánál milyen szponzorációkat adnak a sörgyártók?

Figyelt kérdés
Hallottam olyanról, hogy havi x hordó sört adnak, vagy a berendezést teljesen megcsinálják. Ti miket tudtok, miben szoktak megállapodni kocsma nyitáskor a sörszponzorokkal?

2019. nov. 7. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Az égvilágon semmilyet - nem is értem ezt hogyan gondoltad.


Leszerződtök és ha teljesítesz bizonyos mennyiségű rendelést akkor adnak promo hűtőt, sörcsapot, stb... De ezt soha nem puszira, hanem ha rendelsz tőlük annyit, hogy megérje...

2019. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Komolyan, minek szólsz hozzá, ha nem értesz hozzá és fingod nincs róla? Nem tudnád csak áttekerni a kérdést?


Kettőből kettő kérdés nélkül állja a sörcsapot, és az egyéb hozzá kapcsolódó eszközöket. Van aki asztalt+széket is biztosítana a helynek, és nem nagyváros legforgalmasabb helyéről beszélünk, sőt helyszínt nem is mondtam nekik.

2019. nov. 18. 12:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Komolyan, ennyi ésszel hogy a francba tudsz vendéglátó helyet üzemeltetni? Melyik része nem volt ennek a mondatnak egyételmű?


"ha rendelsz tőlük annyit, hogy megérje..."


Nyilván ha egy jól menő hely került valami érthetetlen módon hozzád oda ahogy írtam is, adnak ezt azt... De havi X hordó sört senki nem fog adni.

2019. nov. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok, menj tovább
2019. nov. 18. 14:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Te most komolyan miért tetted fel a kérdést ide ha nem bírod elviselni a választ ami az elkepzeleseidnek nem felel meg?! 😅🙄
2019. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert egy retardált b***rom!


Kérdező ennyi idő után kiemelted a kérdést, listázhatod, hogy miket kapsz ingyen :)

2023. aug. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hmm. Én biztos, hogy nem emeltem ki.
2023. aug. 7. 09:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!